Naturalny ulepszacz do gleby wykonany z bioodpadów

GLEBOZIEM

Nr pozwolenia: G-1389/23

Naturalne i zrównoważone produkty zdobywają na znaczeniu w obliczu rosnącej świadomości ekologicznej, wspierając zarówno nasze środowisko, jak i zrównoważony rozwój.

EkoPartner Recykling Sp. z o.o. z dumą prezentuje GLEBOZIEM - innowacyjny produkt, który jest kwintesencją naszego zaangażowania w ochronę natury oraz promocję zrównoważonej gospodarki odpadami.

Co to jest GLEBOZIEM?

GLEBOZIEM to wysokiej jakości produkt ekologiczny, uzyskiwany w wyniku starannie kontrolowanego procesu kompostowania selektywnie zebranych odpadów biodegradowalnych. Jego głównym celem jest regeneracja i wzbogacenie struktury glebowej.

Przed Po

Popraw jakość gleby, ciesz się obfitymi plonami

Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla gleb zubożonych, zdegradowanych oraz tych o niskiej zawartości substancji organicznej.

Dlaczego GLEBOZIEM?

Nasze podejście do produkcji GLEBOZIEM-u opiera się na trzech filarach: ekologiczności, skuteczności i innowacyjności.

Oto główne zalety GLEBOZIEM-u:

 • Wzbogacanie gleby w materię organiczną: Dzięki wysokiej zawartości substancji organicznej w suchej masie (20% s.m.), GLEBOZIEM skutecznie poprawia żyzność gleby.
 • Poprawa struktury gleby: Produkt ten przyczynia się do lepszej struktury gleby, co ułatwia korzeniom roślin lepsze przyswajanie wody i składników odżywczych.
 • Zwiększenie zasobności w fosfor, potas i azot: Te kluczowe składniki odżywcze są niezbędne dla zdrowego wzrostu roślin. GLEBOZIEM zapewnia ich odpowiedni poziom w glebie, co przekłada się na bujniejszy wzrost i lepsze plony.
 • Właściwości zakwaszające glebę: Odczyn pH w zakresie 7,0-9,0 sprzyja wzrostowi wielu rodzajów roślin, od trawników po uprawy rolne i leśne.

Sposoby stosowania GLEBOZIEM-u

GLEBOZIEM znajduje zastosowanie w różnorodnych obszarach:

 1. Rekultywacja terenów zdegradowanych: Stosować w dawce 25 t/ha świeżej masy rocznie, co umożliwia uzyskanie średniej zawartości fosforu lub potasu, a następnie stosować zgodnie z zaleceniami dla upraw polowych.

 2. Uprawy roślin ozdobnych (rośliny rabatowe, drzewa i krzewy ozdobne): Produkt należy rozsypać przed sadzeniem roślin w dawce 1,0-1,5 kg na 1 m², a następnie wymieszać z glebą na głębokości ok. 15 cm. Wiosną na istniejących nasadzeniach rozprowadzić do 1 kg na 1 m², unikając kontaktu z rośliną, następnie podlać wodą.

 3. Podłoża ogrodnicze: Wymieszać produkt z glebą w proporcjach 1:4.

 4. Trawniki: Równomiernie rozprowadzić 15-20 kg na 10 m², wymieszać z wierzchnią warstwą gleby, wyrównać i siać trawę. Na starszych trawnikach stosować do 5 kg na 10 m².

 5. Uprawy polowe roślin rolniczych przemysłowych: Stosować pod oziminy do 20 t/ha świeżej masy przedsiewnie jesienią; pod rośliny jare do 12 t/ha (zboża, okopowe) i do 20 t/ha (pastewne) świeżej masy przedsiewnie wiosną.

 1. Uprawy leśne, plantacje drzew szybkorosnących: Stosować do 6 t/ha co dwa lata. Rozprowadzać produkt równomiernie na powierzchni, a następnie mieszać z glebą za pomocą narzędzi uprawowych. 

 2. Uprawy leśne o pH w KCl < 4,0: Stosować do 4 t/ha w ciągu roku. Rozprowadzać produkt równomiernie na powierzchni, a następnie mieszać z glebą.

 3. Tereny pod zalesienia: Stosować do 20 t/ha świeżej masy rocznie w celu uzyskania średniej zawartości fosforu lub potasu. Produkt należy rozprowadzić równomiernie po powierzchni pola, a następnie wymieszać z glebą.

Nasze zobowiązanie

W EkoPartner Recykling Sp. z o.o. zobowiązujemy się do produkcji zgodnej z najwyższymi standardami ekologicznymi. 

GLEBOZIEM jest nie tylko odpowiedzią na potrzeby rolników i ogrodników, ale także wyrazem naszego zaangażowania w promowanie zrównoważonych praktyk zarządzania odpadami.

Dołącz do ruchu na rzecz zdrowszej planety

Wybierając GLEBOZIEM, nie tylko inwestujesz w zdrowie swojej gleby, ale także przyczyniasz się do budowania lepszego jutra dla nas wszystkich. 

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspólnie pracować na rzecz zdrowszej, bardziej zrównoważonej planety.

Jak kupić GLEBOZIEM?

Produkcja GLEBOZIEMU uzależniona jest od pory roku, warunków atmosferycznych oraz ilości nadających się do przetworzenia bioodpadów przekazanych do Ekoparten Recykling Sp. z o.o. Dlatego GLEBOZIEM jest produktem, którego sprzedaż odbywa się w systemie okresowym, co mniej więcej 4-6 tygodni od połowy maja do około połowy listopada. 

Produkt jest sprzedawany wyłącznie w formie sypkiej, przy minimalnej ilości 1 tona.

 • Sprzedający nie przewiduje wykonywania usługi pakowania produktu do pojemników, naczyń, worków i innych rodzajów opakowań,
 • Kupujący dokonuje odbioru własnym transportem
 • Okres przydatności GLEBOZIEMU - bezterminowo

Cennik GLEBOZIEM

  Cena za 1 tonę
GLEBOZIEM  120,- netto*
GLEBOZIEM +
(w przygotowaniu)
 150,- netto*
*niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego

GLEBOZIEM to produkt najwyższej jakości, wynikający z rygorystycznie nadzorowanego procesu kompostowania wyselekcjonowanych odpadów biodegradowalnych. Dzięki temu skutecznie regeneruje i wzbogaca strukturę gleby, przyczyniając się do jej zdrowszego i bardziej płodnego stanu.

Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów i wypróbowania GLEBOZIEMu, aby samemu przekonać się o jego wyjątkowych właściwościach. Wspólnie możemy pracować na rzecz zdrowszej planety.

Nabądź GLEBOZIEM już dziś i zainwestuj w przyszłość swojej ziemi!

Formularz zgłoszeniowy - Gleboziem

Gleboziem jest produktem, którego sprzedaż odbywa się w systemie cyklicznym co mniej więcej 4-6 tygodni w okresie od połowy maja do około połowy listopada. 
Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem - prześlij nam przez niniejszy formularz swje dane kontaktowe, by uzyskać pierwszeństwo zakupu.

Jaką ilość GLEBOZIEMu chcesz zamówić?*
1 tona
2 - 5 ton
5 - 10 ton
więcej niż 10 ton
Imię *
Nazwisko
Email *
Telefon *
+48
Search
  Załącz plik *
  Drag & Drop Files Here Browse Files
  Obowiązek informacyjny *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki z Grupy Econ moich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym i przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w celu mojego udziału w ewentualnych przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych na potrzeby spółek z Grupy Kapitałowej Econ Group (Econ Sp. z o.o., EkoPartner Recykling Sp. z o.o., Econ Trader Sp. z o.o., MPEC Termal S.A., EkoPartner Operator Sp. z o.o.) przez okres 18 miesięcy od daty wyrażenia przeze mnie zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO). Zgoda jakiej świadomie udzieliłem jest dobrowolna. Mam prawo wycofać ją w dowolnym momencie przetwarzania moich danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  EkoPartner Recykling

  RAZEM TWORZYMY ZIELONĄ PRZYSZŁOŚĆ!

  Wybierając GLEBOZIEM, nie tylko inwestujesz w zdrowie swojej gleby,
  ale także przyczyniasz się do budowania lepszego jutra dla nas wszystkich.